TO JEST MINECRAFT

TO JEST MINECRAFT

Ogłoszenie

Forum prywatnego serwera minecraft.
By uzyskać dostęp do Forum zaloguj bądź zarejestruj się!
IP serwera: s604451.csrv.pl



Zapraszam do komentarzy w Chat Box'sie"

#1 2013-09-14 00:54:54

 Lyokoheros

Radny

Darmowe przetapianie.

Na Lodowcu istnieje możliwość darmowego przetapiania surowców, dostępna zarówno dla jego mieszkańców jak i innych graczy.
Darmowe przetapianie dotyczy absolutnie wszystkich surowców:
-rud
-popękanych kamiennych cegieł, bruku, netherracku, piasku i gliny(w blokach lub przedmiotach - należy napisać jaką formę się chce, domyślnie przetopię w takiej formie w jakiej ją dostałem)
-pieczenia surowej żywności(mięso, ryby, ziemniaki)
-owoców refrenusu, kaktusów, czerwonych grzybów
-przerabianie drewna na węgiel drzewny
-suszenia gąbek
...lub dowolnych innych surowców, które doszłyby w przyszłych aktualizacjach.
Wystarczy dostarczyć mi je osobiście, albo(poprzez lejek) do jednej ze specjalnych skrzyń(jedna znajduje się na prawo od drzwi do mojej twierdzy domowej, znanej też jako Strażnica Wschodnia lub Twierdza Graniczna; druga w Kartaginie, w hucie) a ja przetopię je absolutnie za darmo!
Nie pobieram żadnej opłaty i nie potrzebuję dostarczenia paliwa, załatwię je sam.
Razem z przedmiotami należy przygotować listę przedmiotów(żeby zamówienia się nie pomieszały, nie dotyczy dostarczania osobiście) i albo zapisać ją w książce(rodzaje i ilość surowców do przetopienia(oraz w wypadku gliny i) + nick osoby składającej zamówienie, jeśli książka będzie niezapisana zostanie zwrócona razem z przedmiotami) lub wysłać wiadomość(poprzez komendę /mail Lyokoheros [treść wiadomości - ilość i rodzaje przedmiotów do przetopienia])

Gdy będę przetapiał Twoje zasoby możesz zająć się czymkolwiek innym i odebrać je potem na spawnie lub w specjalnej skrzyni w hucie(podpisanej tabliczką z Twoim nickiem). Możliwe też, że - o ile mam je aktualnie na stanie - odpowiednia liczbę przetopionych przedmiotów otrzymasz od razu(tylko w sytuacji dostarczania przedmiotów osobiście).

Jeśli nie wiesz, jak dostać się do Twierdzy Granicznej(Strażnicy wschodniej), to skieruj się na spawn i idź na wschód(tam gdzie tabliczka wskazuje sektor "Lodowiec"). Potem idź drogą aż do rozwidlenia. Skręć w prawo, przez most na zamarzniętym jeziorze. Już przemierzając go ujrzysz mury twierdzy. Przy pomniku skręć w prawo potem dalej wzdłuż ścieżki i otwórz wrota z jasnogłazu kamiennym przyciskiem, a będziesz na miejscu.

Ostatnio edytowany przez Lyokoheros (2016-09-25 15:43:39)

Offline

 

Uniwersalny adres serwera: s604451.csrv.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gornictwo.pun.pl www.mwsec1forum.pun.pl www.orkankonarzewo.pun.pl www.2011manager.pun.pl www.yurots.pun.pl