TO JEST MINECRAFT

TO JEST MINECRAFT

Ogłoszenie

Forum prywatnego serwera minecraft.
By uzyskać dostęp do Forum zaloguj bądź zarejestruj się!
IP serwera: s604451.csrv.pl



Zapraszam do komentarzy w Chat Box'sie"

#46 2015-06-13 20:24:00

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Dyskusja o fabule

No i po kampanii!

Wyjątkowo wszyscy zapowiadający się byli więc poszło bardzo łatwo.

Poproszę o oceny oraz to co się podobało bądź nie. Im więcej napiszecie tym więcej dopracuje.


Magia to potęga!

Offline

 

#47 2015-06-13 22:33:34

 Lyokoheros

Radny

Re: Dyskusja o fabule

Fabuła oparta na walce... czyli coś kompletnie nie dla mnie. Mimo to nie było aż tak źle, choć chyba na żadnej nie ginęłem więcej razy niż na tej... sama koncepcja jednak nawet ciekawa, zakończenie w postaci kampanii też niezłe.
Dużym plusem było tu udostępnienie zasobów gildyjnych i rozdawanie mikstur leczenia podczas fabuły, co ograniczyło ginięcie, więc był to duży plus. No i sama twierdza, ze wszystkimi swoimi salami i pułapkami również ciekawa. Plus również za powrót Jeżyka, no i ciekawie się słuchało rozmowy Markala z Altairem. Podobnie te maszyny, również ciekawa koncepcja, podobał mi się też motyw z płomieniami Arcymaga.
Skarbiec też dość nietypowy... w poprzednich kampaniach(Chaos na wschodzie, cywilizacja Kaistlanów... w pierwszym nie byłem, a pozostałych zbyt dobrze nie pamiętam) zwykle były bloki minerałów, a tu była jeszcze spora kolejkcja zaklęć i innych przedmiotów(zbroje końskie czy nawet netherowe gwiazdy)... gdyby nie brak lazurytu(szczególnie, że ostatnio stał się jeszcze potrzebniejszy) to to by było nawet na plus.
Generalnie sama fabuła: 5/10
Kampania: 9/10

Offline

 

#48 2015-06-14 08:56:39

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Dyskusja o fabule

Już wiem o czym zapomniałem! O lazurycie


Magia to potęga!

Offline

 

#49 2015-06-14 12:12:08

 MultiCoolGaming

Wojownik

Re: Dyskusja o fabule

Dla mnie początek był bardzo fajny z Markalem i Arthasem poszło łatwo później nieco było
trudniej znaczy w tej maszynie ale ogólnie fabuła ekstra 9/10

Offline

 

#50 2016-09-24 20:37:45

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Dyskusja o fabule

Czas wznowić dyskusję!

Proszę o dokładne odpowiedzi abym mógł ulepszyć przyszłe fabuły!

Część 7 - Cywilizacja Smokonów

Odnośnie zadań:
1.Jak oceniasz zadaniową część fabuły? (w skali 1-10)
2.Czy graficznie Nowa Smokonia ci się podobała?
3.Czy przechodzenie zadań było dobrą zabawą?
4.Czy zadania były za trudne? A może za łatwe?
5.Jakie masz uwagi? Co byś zmienił?

Odnośnie Kampani:
A)Jak oceniasz Kampanię? (w skali 1-10)
B)Czy graficznie Smocza Pieśń ci się podobała?
C)Czy przechodzenie Kampanii było dobrą zabawą?
D)Czy Kampania była za trudna? A może za łatwa?
E)Jakie masz uwagi? Co byś zmienił?

Będę baaardzo wdzięczny za odpowiedzi! Pomoże mi to też dopracowc przyszłe fabuły!


Magia to potęga!

Offline

 

#51 2016-09-24 20:54:05

Troll2001

Radny

Re: Dyskusja o fabule

1. Większości nie pamiętam (skleroza i te sprawy) ale z tego co pamiętam to mocne 8/10
2. Ceeeeeeeegłaaaaaaa
3. Tak, jak najbardziej.
4. Były raczej prostę, większość przechodziliśmy za 1 podejściem. Chociaż może mi się tak tylko wydaję? Bo przecież ja tam tylko mikstury rzucam
5. Ceeeeeeeegłeeeeee A tak zupełnie serio? Dodałbym w tej całej smokonii parę ruin smokonów w sensie takich które by nic do fabuły nie wnosiły.


A. 8/10
B. Po za murem (dodałbym trochę pomarańczowej gliny i może szkłą) tak
C. Tak, w szczególności czyszczenie "wojsk" łowców smoków i nieumarłych przy last bossie potkami druida xd
D. Wydaję mi się że za łatwa, nie było potrzeby na jakieś szczególne taktyki a nawet niektóre taktyki powiedziały nam postacie fabularne
E. Uwagi? Zrobić zakończenie z większym pierdolnięciem Bo to zakończenie było takie... skromne. Uratowaliśmy ich a nawet za wiele się nie dowiedzieliśmy. Tak jakoś słabo...


-Hej tam jest Boss!
-Boss? Okey! Zw...

Offline

 

#52 2016-09-25 13:00:33

BCH13

Radny

Re: Dyskusja o fabule

1. Oprócz chodzenia grupą zamiast się rozdzielić i szukać szybciej to spoko. 8/10
2. 8,5/10
3. Tak
4. Poziom odpowiedni
5. Więcej dyskusji fabularnych mniej walki. I mniej magmików.

A. 9/10
B. 10/10
C. Tak
D. Trochę zbyt łatwa nie licząc 3 ostatnich bossów.
E. Więcej dyskusji mniej walki.

Offline

 

Uniwersalny adres serwera: s604451.csrv.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lubuscy-kibice.pun.pl www.bigs.pun.pl www.bellatoris.pun.pl www.asgjunior.pun.pl www.socug.pun.pl