TO JEST MINECRAFT

TO JEST MINECRAFT

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Forum prywatnego serwera minecraft.
By uzyskać dostęp do Forum zaloguj bądź zarejestruj się!
IP serwera: s604451.csrv.pl



Zapraszam do komentarzy w Chat Box'sie"

#1 2013-10-08 16:57:32

 Lyokoheros

Radny

Wnioski do rady sektorów

Jako, że na poprzednim zebraniu zostałem mianowany przewodniczącym rady pozwoliłem sobie założyć temat, w który wszyscy - od adminów po zwykłych użytkowników - będą mogli zgłaszać rozmaite sprawy, pomysły i sugestie do rozważenia na radzie.
W dodatku każdy kto zgłosi jakiś wniosek ma prawo do udziału w niej, by przedstawić swój pomysł radnym(czyli zarządcom sektorów) i przedyskutować go, lecz nadal nie posiada on prawa głosu podczas głosowań.
W temacie tym będzie także zawczasu ogłoszony porządek obrad.


>-<>-<


Obecnie przyjęte wnioski(w nawiasie pomysłodawca), czekające na rozpatrzenie:
1. Miasto dla nowoprzybyłych(Polski Wilk)

Wnioski rozpatrzone(po 30 maja 2015):

>-<>-<


(Te informacje będą aktualizowane za każdym razem gdy zostanie ustalona data zebrania lub przyjmę nowy wniosek.)

Ostatnio edytowany przez Lyokoheros (2015-05-30 23:08:19)

Offline

 

#2 2014-02-11 17:21:21

Troll2001

Radny

Re: Wnioski do rady sektorów

Jako iż dzisiaj dowiedziałem się o tym dziale postanowiłem napisać moje pomysły (od razu przepraszam za błędy i interpunkcje). Pierwszym moim pomysłem są "Wojny sektorów" jak dla mnie na serwerze brakuje takich wojen. Przede wszystkim chodzi mi o walki nie o rozwalanie miast. Na serwerze jest zabronione zabijanie innych. Są do tego areny ale mało kto z nich korzysta. A dużo ludzi chciało by czasami powalczyć więc sądzę że to dobry pomysł. Po drugie również chciałem prosić o nie ułatwianie a utrudnianie Fabuły ale z tego co wiem Arcymag już się tym zajął. Trzecia rzecz którą chciałem zaprezentować to "Obrona Wieży" szczególnie chodzi mi o łuki. Zbudowało by się arenę na której znajdywały by się dwie wieże najpierw była by walka na łuki. Były by trzy rundy albo dwie. Ten kto pierwszy by umarł ten przegrywał pierwszą rundę. Druga runda polegała by na tym że pierwszy przegrany atakuje drugą wieże. Jeśli by umarł to wygrał ten drugi ale jeśli ten drugi by wygrał to byłą by runda 3, czyli starcie na otwartym polu. Wszyscy którzy by walczyli mieli by takie same eq. Arenę zrobiono by na różne drużyny np.: 1,2,3,4 drużynowe. W wypadku walki 4na4 musiała by być whitelist gdyż nie było by miejsca dla walczących a5na5 nie jest możliwe gdyż powinien być sędzia. Walki mogły by być między elfami i krasnoludami i między magami i strażnikami oraz walki mieszane. To chyba wszystko co chciałem przedstawić. Mam nadzieje że zostanie to rozpatrzone. Dziękuj.


-Hej tam jest Boss!
-Boss? Okey! Zw...

Offline

 

#3 2014-03-13 21:32:20

 kapsel2000

Wojownik

Re: Wnioski do rady sektorów

Mam pomysł co można dodać do serwera by był ciekawszy.
Moim pomysłem jest wprowadzenie olimpiady minecraftowej
Polegała by ona na tym że każdy sektor wybiera po 1 mieszkańcu by reprezentował swój sektor
Dobudowało by się areny i specjalne miejsca
Dyscyplinami były by: jazda konna,pvp,strzelanie do celu,wejście na najwyszą górę na serwerze
(zbudowana do granicy minecrafta)
Jak macie jakąś propozyciję co do dyscyplin proszę dopisać

Mam nadzieje że rada się zgodzi
__________
Kapsel2000

Ostatnio edytowany przez kapsel2000 (2014-03-27 22:11:08)

Offline

 

#4 2014-03-20 15:32:22

BCH13

Radny

Re: Wnioski do rady sektorów

Ja wnoszę o udostępnienie zarządcom możliwości zmieniania prędkości lotu.

Offline

 

#5 2014-03-20 17:25:30

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Wnioski do rady sektorów

Zmiana prędkości lotu może nadwyrężyć serwer. Już pojedyncza osoba gdy lata ze zbyt dużą prędkością go zawiesza. Poza tym już mamy problem z nadmiernym generowaniem nowego terenu. To tylko taka moja uwaga.


Magia to potęga!

Offline

 

#6 2014-03-20 17:33:07

 Lyokoheros

Radny

Re: Wnioski do rady sektorów

Niemniej jednak, wniosek jak najbardziej można rozważyć na radzie, oczywiście wraz z odpowiednimi ograniczeniami, mającymi na celu nie obciążanie serwera w nadmiernym stopniu.

Offline

 

#7 2014-03-20 17:38:56

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Wnioski do rady sektorów

Tylko że żadnych ograniczeń wprowadzić się nie da...


Magia to potęga!

Offline

 

#8 2014-05-11 15:53:08

Troll2001

Radny

Re: Wnioski do rady sektorów

To tak. Proponowałbym o możliwości innego wyjścia z więzienia. Polegało by ono na tym że dany więzień pracuje na rzecz Rady Sektorów. Wszystkie surowce zdobyte podczas pracy więźnia byłyby przeznaczane na nagrody za olimpiadę, wyścigi konne itd. Mogłaby być też możliwość pomocy np.: Ja siedzę w więzieniu. Stefan zajmuje się Zachodem (buduje lata upiększa itd.) więc za jego zgodą wychodzę na wolność ale tylko mu pomagam. Nie robię nic na własną korzyść. Po prostu mu pomagam do póki nie stwierdzi że już wystarczająco mu pomogłem. Dziękuje.


-Hej tam jest Boss!
-Boss? Okey! Zw...

Offline

 

#9 2014-05-11 20:36:31

BCH13

Radny

Re: Wnioski do rady sektorów

Proszę rade o ustalenie ograniczeń komendy kick dla zarządców(kiedy mogą jej użyć).

Offline

 

#10 2014-05-14 21:30:15

 kapsel2000

Wojownik

Re: Wnioski do rady sektorów

Moim kolejnym pomysłem jest wprowadzenie wodnych wojen i piratów.
Wojna polegała by na tym że dwa statki i dwie załogi walczą statkami drużyna która zniszczy statek przeciwnika i zabije całą załogę(każdy odradzał by się ograniczoną ilość razy)wygrywa.
Piraci robili by to co rozkaże kapitan, piraci mogą wtrącić się do wodnej bitwy i mogą wziąć przedmioty ze skrzynek(każda skrzynka na statku misi być odblokowana).
Można też statki wykorzystać do fabuł.
Statki piratów albo do wojen były by większe n i to o wiele niż te którymi podróżujemy między sektorami.
Działa będą z fireballami albo działa tnt (zależy od wielkości statku)
Te bitwy można by organizować na morzu w Okręgu Jeżogradzkim,potrzebuje tylko zgody zarządcy.

Mam nadzieje że rada się zgodzi.

Jeśli ma ktoś dodatkowy pomysł co do bitew albo piratów proszę napisać

_______________________
Kapsel2000

Offline

 

#11 2014-05-15 20:19:41

 kapsel2000

Wojownik

Re: Wnioski do rady sektorów

Może przesadzam z ilością pomysłów ale dodaje jeszcze jeden.
Ten pomysł jest stary i dopiero o nim pisze.
Chodzi o stworzenie AKZS- Agencja Kosmiczna Zjednoczonych Sektorów.
Wiem że to będzie dopiero możliwe po kampanii ale chciałbym żeby rada do przedyskutowała teraz.
Polegało by to na lotach na inne planety i księżyc za pomocą rakiet.
Dodało duch ludzi kosmitów i astronautów.
Teren na to byłby duży i przy okazji stworzyło by się minecraftową strefę 51.
Na granicy budowy wysokościowej powstało by SSK- Sektorowa Stacja Kosmiczna.
I wiele więcej rzeczy .

Mam nadzieje że rada się zgodzi

Jeśli ma ktoś dodatkowe pomysły proszę napisać

_________________
Kapsel2000

Offline

 

#12 2014-05-15 22:12:46

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Wnioski do rady sektorów

Przykro mi kapsel ale to jest niemożliwe ze względów technicznych i fabularnych. Innych planet dodać się nie da. A techno-magia na poziomie jaki wynajdziemy pozwoli może na wzbicie się na 100m


Magia to potęga!

Offline

 

#13 2014-05-17 16:58:25

 Lyokoheros

Radny

Re: Wnioski do rady sektorów

Informacja dla wszystkich, którzy składali wnioski - od pewnego czasu zebrania rady odbywają się za pośrednictwem forum, a od niedawna dział do tego przeznaczony stał się widoczny dla wszystkich użytkowników.
Od czasu założenia tematu przyjęte zostały następujące wnioski:
-Minecraftowe Igrzyska Olimpijskie(odpowiednie miejsca i Areny są obecnie tworzone, jak dotąd powstał konny tor wyścigowy i strzelnica)
-Prace społeczne(na rzecz zarządcy sektora w którym popełniono przewinienie) w zamian za karę więzienia(na życzenie skazanego).
-Używanie komendy /kick ograniczone dla zarządców do sytuacji gdy gracz nie słucha upomnień.

Offline

 

#14 2014-10-12 18:43:15

 kapsel2000

Wojownik

Re: Wnioski do rady sektorów

Moim pomysłem jest dodanie wojownikom komendy /near , ułatwiało by to polowanie na bractwo lub bandytów.

Offline

 

#15 2014-10-12 19:05:59

Jeżyk

Generał

Re: Wnioski do rady sektorów

komenda /near jest dostępna tylko na zaawansowanym stopniu kariery wojownika: pladynie/łowcy/gwardzisty.


Tak oto rzekłem ja, Jeżyk. Generał Jeżyk.

Offline

 

Uniwersalny adres serwera: s604451.csrv.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pysiolandia-minecraft.pun.pl www.pzw-milicz.pun.pl www.klandk.pun.pl www.caz.pun.pl www.jedizakon.pun.pl