TO JEST MINECRAFT

TO JEST MINECRAFT

Ogłoszenie

Forum prywatnego serwera minecraft.
By uzyskać dostęp do Forum zaloguj bądź zarejestruj się!
IP serwera: s604451.csrv.pl



Zapraszam do komentarzy w Chat Box'sie"

#16 2014-05-01 21:57:08

Troll2001

Radny

Re: Dyskusja o fabule

Ogólnie część trzecia była spoko... Brak postaci fabularnej mi nie przeszkadzał. Kampania dość ciężka choć wtedy jeszcze mogliśmy chyba diamentowe uzbrojenie... albo nie? Dużo szlajania się po Ruinach co też było ciekawe. 7.75/10


-Hej tam jest Boss!
-Boss? Okey! Zw...

Offline

 

#17 2014-05-02 00:32:02

 Lyokoheros

Radny

Re: Dyskusja o fabule

Tak było dużo ruin co jest zdecydowanym plusem... aczkolwiek w sumie niewiele więcej było co było nieco monotonne, bo jedyne urozmaicenie stanowiło odpieranie hord zombiaków i rozbudowa bazy... choć z drugie strony nie brałem udziału w całej fabule, podobnie sprawa ma się z kampanią, też trafiłem tylko na końcówkę. 8/10

Offline

 

#18 2014-05-02 19:05:04

BCH13

Radny

Re: Dyskusja o fabule

,,Bramy szaleństwa'' ... fabuła monotonna jak dla mnie. Kampania ciężka ale tylko przez obecność jeżyka. 3/10.

Offline

 

#19 2014-05-02 19:11:46

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Dyskusja o fabule

Część 4: "Wróg naszego Wroga"

Wiem że nie da się w pełni odpowiedzieć na moje pytania gdyż nie było jeszcze kampani. Jednak część zadaniową skończyliśmy.

Wiem że tutaj popracowałem nad łatwością przechodzenia... i było też kilka ciekawych zwrotów akcji... Problemem mogły być drobne błędy bo robiłem dużo rzeczy na szybko. A co wy sądzicie? Jak było? W skali 1-10. Oraz podajcie własne doświadczenia z tej części.


PS Cieszy mnie bch że potrafisz zachować obiektywizm.


Magia to potęga!

Offline

 

#20 2014-05-02 19:25:11

Troll2001

Radny

Re: Dyskusja o fabule

Jak dla mnie fabuła bardzo fajne(może dlatego że jestem elfem i lubię takie rzeczy). Chociaż na wszystkich zadaniach mnie nie było to i tak bardzo fajne. Parę uszczerbków ale to jakoś nie przeszkadzało. 9.5/10


-Hej tam jest Boss!
-Boss? Okey! Zw...

Offline

 

#21 2014-05-04 23:06:45

 Lyokoheros

Radny

Re: Dyskusja o fabule

Cóż na pewno ciekawie było obejrzeć nieco ziem imperium elfickiego, misje też całkiem ciekawe... niemniej jednak nie brałem udziału we wszystkich misjach i pod koniec w sumie nie wiedziałem już dokładnie co się dzieje... może trochę przez to jakoś mniej mi się ta część podobała... ale i tak było nieźle.
No i część fabularnych budynków zostało zniszczonych, a to jest coś czego nie lubię.
7/10.

Ostatnio edytowany przez Lyokoheros (2014-05-04 23:08:18)

Offline

 

#22 2014-05-04 23:38:17

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Dyskusja o fabule

Przecież i tak je odbudują...


Magia to potęga!

Offline

 

#23 2014-05-05 02:02:40

 Lyokoheros

Radny

Re: Dyskusja o fabule

To dobrze... ale i tak nie lubię takich sytuacji. Minecraft jest do tworzenia, nie do niszczenia.

Offline

 

#24 2014-05-05 11:59:57

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Dyskusja o fabule

To tylko twoja opinia.


Magia to potęga!

Offline

 

#25 2014-05-05 12:04:19

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Dyskusja o fabule

I najważniejsze: jak widzicie przyszłe fabuły?  Więcej walki czy gadania? Dużo postaci fabularnych czy malo? Fabuła liniowa czy z możliwością wyboru? Raczej badanie czy myślenie?
W skrócie,  jakie są wasze propozycje?


Magia to potęga!

Offline

 

#26 2014-05-05 17:43:30

Troll2001

Radny

Re: Dyskusja o fabule

W przyszłych fabułach chciałbym znaleźć dużo walki choć i rozmowy powinny się znaleźć. Postaci fabularnych może być sporo. I raczej żeby fabułą opierała się na decyzji graczy.


-Hej tam jest Boss!
-Boss? Okey! Zw...

Offline

 

#27 2014-05-05 23:47:52

 Lyokoheros

Radny

Re: Dyskusja o fabule

Jak najmniej walki, najlepiej wcale lub ewentualnie prawie wcale. Eksploracja połączona z myśleniem(w ogóle pytanie z z alternatywą tych dwóch rzeczy jest dziwne) innymi słowy badania I myślenie. Gadania też jak najbardziej dużo, postaci fabularnych podobnie. Nieliniowość może być, choć nie jest koniecznością, z drugiej jednak strony, nigdy nie powinna iść w przeciwnym kierunku niż prowadzą ją gracze.
Nie byłyby też złym pomysłem zadania polegające na tworzeniu(kilka takich zresztą już było).
A to, że Minecraft jest grą nastawioną na tworzenie to fakt. Twierdzenie, że tak nie jest, to tak jakby twierdzić, że np w grze RPG nie chodzi o rozwijanie bohatera i poznawanie fabuły.

Offline

 

#28 2014-05-06 10:48:07

 Jeedrzej

Arcymag

Re: Dyskusja o fabule

Jeżeli jest nastawiony wyłącznie na tworzenie to po co dodali tryb przygodowy? Minecraft polega nie tylko na tworzeniu, choć dla pewnej części graczy jest to najbardziej pociągający element. Ale nie dla wszystkich. Nie myśl tylko o sobie maciej. Mamy demokrację.


Magia to potęga!

Offline

 

#29 2014-05-06 17:31:50

 Lyokoheros

Radny

Re: Dyskusja o fabule

Ciekawe gdzie ja użyłem słowa wyłącznie... bo i owszem są tam elementy inne niż tworzenie, ale stanowią one jedynie dodatek, samą esencją gry jest właśnie zdobywanie surowców i tworzenie.
I doprawdy nie wiem co ma wspólnego uzasadnianie swojego stanowiska z myśleniem tylko o sobie. A demokracja to swoją drogą strasznie głupi system - choćby dlatego, że w demokracji dwóch idiotów ma więcej do powiedzenia(większy wpływ na prawo/losy państwa/cokolwiek) niż jeden człowiek rozsądny.
Aczkolwiek ta dyskusja zaczyna zbaczać z tematu...

Ostatnio edytowany przez Lyokoheros (2014-05-06 17:34:12)

Offline

 

#30 2014-05-06 18:09:32

Jeżyk

Generał

Re: Dyskusja o fabule

Więcej na myślenie, fabuła wielowątkowa, niekoniecznie musi się wiązać z większą ilością tworzonych lokacji, w końcu można ułożyć tak warianty by prowadzić fabułę na tych samych lokacjach. Budowanie i tworzenie to też nie głupi pomysł, dzięki temu powstał Tumun-Zahar i parę pomniejszych miejscówek.

Lyoko, w jednej kwestii się z Tobą zgadzam. Demokracja to durny ustrój, problem polega na tym, że nikt nie wymyślił lepszego... Niestety.


Tak oto rzekłem ja, Jeżyk. Generał Jeżyk.

Offline

 

Uniwersalny adres serwera: s604451.csrv.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fs2pl.pun.pl www.pierwszace.pun.pl www.wrestlegame.pun.pl www.grupa120.pun.pl www.nintendods.pun.pl